OFERTA KURSÓW

Drodzy Państwo! Znajomość języka angielskiego staje się w dzisiejszym świecie umiejętnością niezbędną. O ile dla nas, osób dorosłych, nauka języka obcego może wydawać się ciężką pracą, o tyle dla dzieci przyswajanie języka obcego może być wspaniałą zabawą i prawdziwą przyjemnością. Starając się sprostać oczekiwaniom najmłodszych, tej najbardziej wymagającej grupie uczniów, w roku szkolnym 2016/2017 pragniemy zaproponować Państwa naukę dzieci poprzez kursy Oxford Kids.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Dodatkowo kursy Oxford Kids zapewniają dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez PLATFORMĘ JĘZYKOWĄ Z BAJKAMI stworzoną z myślą o dzieciach uczących się języka angielskiego na całym świecie.

Platforma językowa stanowi idealne narzędzie uzupełniające cotygodniowe zajęcia a jednocześnie pozwalające na rozwijanie wszystkich sprawności językowych. Sama platforma zawiera ponad 3 300 animowanych historii i bajek oraz nawiązujące do nich quizy, piosenki i gry. Każda z bajek koncentruje się na konkretnym temacie lub stanowi jedną z serii historii przedstawiających przygody grupy stałych bohaterów. Dodatkową zaletą materiałów zamieszczonych na platformie językowej jest rozwijanie wiedzy ogólnej dzieci, co pozytywnie wpływa na motywację do nauki.  Materiał podzielony jest na dziewięć poziomów zaawansowania oraz kategorie tematyczne.

Zajęcia Oxford Kids umożliwiają stałą kontrolę postępów dzieci. Przede wszystkim, zarówno nauczyciel jak i rodzice, mogą obserwować postęp uczniów podczas zajęć. Dodatkowo dzięki quizom zamieszczonym na platformie językowej rodzice mają możliwość śledzić na bieżąco przyrost wiedzy swoich dzieci. Nauczyciele mogą natomiast monitorować systematyczną pracę kursantów dzięki dostępowi do indywidualnego dzienniczka pracy uczniów.

Oprócz dostępu do platformy językowej dzieci otrzymują książki zwierające materiał omawiany w danym roku szkolnym. Cotygodniowe lekcje, platforma językowa oraz materiały w formie papierowej doskonale się uzupełniają i sprawiają, że dzieci czerpią radość z nauki, sama nauka jest skuteczna a postęp dzieci w przyswajaniu języka imponujący.